Vis bakgrunnsbilde

Medlemslag

Her finn du kontaktinfo til leiarane i medlemslaga i Hordaland Fylkeskystlag:

 

Hordaland Fylkeskystlag

www.hfkl.no

Leiar: Per Otto Svendsby

Storingavika 79, 5174 Mathopen

922 20 895  perosve@online.no

 

Askøy Kystlag

v/Atle Grindheim

Askvegen 567, 5307 Askøy

924 20 912, leder@askoykystlag.no

 

Austevoll Kyst- og Sogelag

v/Thomas Johnson

Birkelandsvegen 142, 5392 Storebø

959 13 144, johnson@lysglimt.net

 

Bergen Kystlag

Aleksander Krzywinski

Pb 37, Måseskjæret, 5035 Bergen

982 68 173, bergen.kystlag@gmail.com

 

Bømlo Kystlag

v/Magnar Skålevik

Ramsbakkane 1, 5420 Rubbestadneset

91574667,  magnar.skalevik@haugnett.no

 

Fjell Kystlag

v/Rolf Henriksen

Pb 38, 5346 Straume

915 20 906, rolf.bero@gmail.com

 

Hardangerfjorden Kystlag

v/ Geirmund Storaas

Pb 45, 5600 Norheimsund

414 42 795, info@trebaat.no

 

Hope Trebåtlag

v/Leiv Terje Sangolt

Pb 85, 5382 Skogsvåg

454 26 736, ltsangolt@gmail.com

 

Holsnøy Kystlag

v/Jegvan Kaarbø

Skjelangerveien 661, 5917 Rossland

911 48 103,  jegvan@kaarboe.no holsnoykystlag@yahoo.no

 

Keipane Kystlag

v/Evy Bjørvik Dame

Ytrebygdsveien 129, 5251 Søreidgrend

97423267, Evy.Dame@hfk.no

 

Kvinnherad Kystlag

v/Leif Jarle Kallestad

Bjørkhaugvegen 17, 5450 Sunde

93201813, post@kvinnherad-kystlag.no

 

Kystlaget Romsa

v/Oddvar Krakk

Pb. 23, 5582 Ølensvåg

959 01 503, oddvar.krakk@vindafjord.kommune.no   

 

Opsangervågen Kystlag

v/Edvin Hammerø

Sundsvegen 10, 5450 Sunde

950 36 557, ehammero@online.no

 

Sagvågen Kystlag

v/Terje Lamo

Pb 147, 5408 Sagvåg

905 66 101, tl@tlamo.no

 

Sandviken Kystlag

v/Aina C. Matre (perm. ut 2017)

Sandviksboder 15-17, 5035 Bergen

99 56 73 35

aina.matre@museumvest.no

Kontaktperson i Ainas fråver:

Ingrid Elisa Fjeldstad

ingree@msn.com

99 27 75 34

 

Sund Kystlag

v/Johannes Lidal,

Pb. 119, 5373 Klokkarvik

982 23 733

johanneslidal82@gmail.com

 

Sveio Kystlag

v/Terje Lier

Strømøyveien 71, 5554 Valevåg

908 37 477, terje.lier@norseagroup.com

 

Tysnes Kystlag

v/Oddvar Meland

5693 Årbakka

907 92 547

tysnes.kystlag@gmail.com

 

Vinnesholmen Kystlag

v/Roger Hoel,

Vinnesvegen 518, 5641 Fusa

900 93 249

vinnesholmen@fusi.no

 

Lokallag i Sogn og Fjordane tilknytta HFKL i Åreblad-samarbeid:

 

Indre Sogn Kystlag            

v/Marny Tønnessen

Pb. 62, 6851 Sogndal - 970 30 828  isk@norveg-sognefjord.no

 

Hornelen Kystlag

v/Sigmund Larsen, Lefdal,

6776 Kjølsdalen

57 86 39 72 - siglarse@online.no

 

Nordfjordbåtlaget

v/Lars Bjarte Osland, 990 03 077

og

Svein Ove Ask, 987 63 188

Gloppestad, 6823 Sandane

uredd@online.no

 

Meld adresseendringar til:

Forbundet KYSTEN,               

Øvre Slottsgate 2b, 0157 Oslo

forbundet@kysten.no

Tlf. 22 42 42 82